Stop umělým řasám!

love alpha

Sníte o řasách, které jsou přirozeně vypadající a dlouhé? Už žádné umělé řasy? Nyní si svůj sen s řasenkou LOVE ALPHA splníte!!

Dokonalá kombinace gelu a přírodního vlákna, které může okamžitě prodloužit Vaše řasy o 100%.

Payot Les Élixirs superséra pro konkrétní potřeby pleti

gamme_les_elixirs_1_bv_248306436_north_545x

Payot les elixirs

Žena, vizionářka a lékařka Nadia Payot byla vždy fascinována studiemi léčivých rostlin s výjimečnými ozdravnými vlastnostmi a legendárními kosmetickými účinky. Laboratoře Payot čerpaly z dědictví studií Dr Payot mimořádných rostlin a spojily je s novým komplexem moderních technologií.

Až vznikla nová řada… LES ÉLIXIRS 4 zcela nová séra obsahují Élixir Complex, vysoce účinný koncentrát smíchaný s inovativními aktivními ingrediencemi: stopové prvky, biosacharidy a kyselina hyaluronová, které chrání pleť před poškozením a regenerují ji. Každé super sérum navíc obsahuje léčivé rostliny, které odpovídají konkrétním potřebám pleti. Inovace přichází i ve způsobu použití: nemusíte se omezovat pouze s jediným sérem na jediný stav pleti.

Nová řada kosmetiky Payot – My Payot

2_18289_8669

Tento měsíc bude zahájena nová řada v péči o pleť od laboratoře Payot.
Šest nových produktů v řadě My Payot obsahují superovoce a jsou vhodné pro všechny typy pleti a věkové skupiny.

Hýčkejte si svou pokožku, vlasy i nehty s přírodní kosmetikou

prirodni_kosmetika

S příchodem jara je potřeba vypadat dobře, jelikož odkládáme nepotřebné svršky a chceme ukázat vše krásné, co muží obdivují na ženě. Krásné vlasy, nehty a pokožka, je to nejdůležitšjší pro každou z nás. Nebaví Vás se uměle vylepšovat, chodit na umělé nehty, vlasy a podobné vylepšováky, chcete být krásna od přirody. Začněte s přírodními produkty a přírodní kosmetikou.

Brazilská epilace

epilation1

Brazilská epilace je odstranění ochlupení na genitáliích. Pravá brazilská je epilace intimních míst a pubického ochlupení. U nás se ale jako „brazilská“ označuje i ta, při které se ponechá ochlupení v pubické oblasti, obvykle trojúhelník nebo proužek.

Řasy jako panenka

Dlouhé a husté řasy

Snad každá z nás touží po dlouhých hustých řasách, které při mrknutí přivolávají pozornost nejen mužů. Jenže jak toho docílit, když jsme nebyly takovými řasami od přírody obdarovány? Docela složitá otázka, kterou s kamarádkami neustále řešíme.

Sebe zkrášlování

rty

Pokaždé, když se dozvím o nějaké převratné novince v sekci kosmetika – zkrášlení, mám nezvratné nutkání to na sobě vyzkoušet. Ne vždy je to ale reálné. Co se týče zvětšení rtů pomocí kyseliny hyauronové možné to pro mě bylo.

Umýt vlasy bez šampónu?

vlasy

Příroda je mocná čarodějka. V dnešní době stále více vyhledáváme její zdroje. Přírodní rovná se zdravější. Toto zastává většina z nás.

Jak si přírodní cestou pomoci k lesklým, nemastným zářivým vlasům? Mnohé z nás napadne hena, či heřmánek, zelený čaj. My, ale přicházíme se zcela novým unikátem.

Jak si udržet krásné opálení

Jak si udržet opálení

Vrátila jste se z dovolené a chcete, aby Vám barva vydržela? První kroky po slunění vedou většinou do sprchy. Už tady vše začíná, stačí jen vhodně zvolit sprchový gel. Dnes již máme na trhu širší škálu přípravků, které jsou přímo určené pro pokožku po opalování, jelikož obsahují chladivé esence a zklidňující látky, které na zatížené kůži zajisté oceníte, mimo ně obsahují také betakaroten, jenž je známý pro své antioxidační účinky a podporu opálení.

Just Different – nová inspirující vůně od Hugo Boss

Hugo just different

Hugo Boss Just indifferent dává lidem kreativitu, hledá se inspirace ve všem okolo nás, hledá něco jedinečného, neobvyklého, nečekané věci a zkušenosti. Tato zajímavá vůně je novinkou letošního léta a nastávající podzimu.