Víme, jak se zbavit jizev

scar-woman-interesting-361551-l

Tvorbě jizev bohužel nemůžeme zabránit. Sklon k jejich tvorbě je dána do jistého hlediska geneticky a do jisté míry ji ovlivňuje druh poranění a lokalita, kde poranění došlo. Každého z nás prostě nějaká jizva čeká, ale pokud to není jizva na duši, je s ní možné i něco udělat. Ano, vskutku víme, jak se zbavit jizev…

Hyperhidróza – nadprůměrné pocení

dream-jeannie-women-373826-l

Pocení dokáže být velice nepříjemné. Nepatří mezi oblíbené projevy lidského těla, i když ve skutečnosti se jedná o důležitý fyziologický proces, kdy se tělo zbavuje toxických látek, odpadů a snaží se tím regulovat i svou teplotu.

Redukce celulitidy

9833014_s

Jak již bylo na Moderní ženě několikrát řečeno, celulitida nesouvisí ani tak s váhou, jako s lymfatickým systémem. Pokud žijete špatným způsobem života je jen otázkou času, kdy to vaše tělo přestane zvládat a někde se to odrazí. Jedním z prvních příznaků bývá právě celulitida. Redukce celulitidy je pak náročná a zdlouhavá, přesto však je možná. Víte, jak se zbavit celulitidy?

Jak na odstranění vrásek

6203757_s

Vrásky nepříjemné upomínky našeho věku. I  když nás vrásky nejvíce trápí právě v obličeji, ve skutečnosti je nalezneme i n a jiných místech než ve tváři. Ptáte se, kdy a proč se objeví první vrásky? a jak na odstranění vrásek?

Problémy se zrakem? – mohou být minulostí

7110195_s

Máte problémy se zrakem? Již dávno se nemusíte trápit s brýlemi, či smiřovat se s čočkami. Již 17 let tu máme i ještě jedno řešení – laser. Oční laserový zákrok není vůbec nedostupným tak jak by se zdálo, chce to jen umět počítat…

Hubnutí pod tlakem

3609323_s

Možná se najde ještě nějaké procento spokojených žen, které se svými kilogramy bojovat nepotřebují. Podle statistik trpí více než 60% procent u nás nadváhou a to včetně dětí. Toto číslo je celkem děsivé a je jisté, že většina žen se snaží se svou váhou něco udělat….

Křečové žíly – děkuji, nechci!

1321565_kayla_-_naughty_good_girl_office_shoot

Štíhlé nohy, pevné pozadí, tělo bez celulitidy a strií – sen každé ženy. Odkud se berou křečové žíly a co dělat proto, abychom mohly opět vytáhnout ze šatní skříně mini sukni a k tomu botu na podpatku?

Rovnátka v dospělosti

105810_braces

Chcete být in? Pořiďte si rovnátka, je jedno jestli vám je deset nebo padesát, krásný úsměv je prvním dojmem, který si na vás každý ponechá…

Plastika uší není zbytečná

753469_ear

Trápí vaše dítě odstávající uši? Váháte zda jít, či nejít na plastiku? Nevíte, co plastika obnáší? Jaké mýty kolují o plastice uší a jaké má pozitiva? Prozradíme vám…

Celulitida – účinná zbraň médií na ženské sebevědomí

dreamstimefree_1369584

Taky se trápíte celulitidou? A není to tak trochu zbytečné? Nemyslíte, že už ty reklamy a média přehánějí? Jaká je pravda a v čem je skutečný problém?