Štíhlá postava

anorexie

Já mám pohybu dost, hodně sportuji. Ivona je zase v práci dost fyzicky vytížená. A tak jsme usoudily, že nedostatkem pohybu to nebude. A protože Ivona si den bez čokolády neumí představit a já naopak „ujíždím“ na slaných dobrotách, a ani jedna z nás se tohoto potěšení nehodlala vzdát, rozhodly jsme se ještě naposledy uvěřit hubnoucím tabletám. Na internetu jsme si jich pár našly. Ale zarazily nás ceny

Dětské letní tábory 2013

8006396954f37bee989ed2

Nabídka dětských letních táborů je v dnešní době velmi pestrá. Většina táborů nabízí zaměření a zábavu právě tak, aby se Vaše dítě nenudilo a cítilo se maximálně spokojené. Nemusíte se tedy bát, že by po mamince a tatínkovi smutnilo.

Vztahy dnešní doby, proč tomu tak je?

vztahy

Je to zkrátka prosté. Ze vztahů se stal hon na opačné pohlaví, jsou v kurzu jen nezávazné vztahy a sex, ale všichni se tváří, že jde vlastně o lásku. Chlapi vymýšlí všechno, aby toho dosáhli a ženy zase vymýšlí všechno možné, aby tomuto zamezily. Díky tomu vzniká chaos, ve kterém musíme fungovat každý den. Lidi taktizují, přemýšlí co říct, co odepsat, co udělat, co neudělat, jak tomu druhému zamotat co nejvíce hlavu.

Valentýnské dárky

hugo-red-2013-edt-150ml-13124

Dárek na Valentýna. Nevíte si rady?
Dárek z lásky pro miláčka, voňavý parfém, kterým si zpříjemníte společné chvíle.

3D/4D ultrazvuk plodu

3d-ultrazvuk-001m

Jste těhotná a velmi se těšíte na své miminko. Nemůžete se dočkat a jste zvědavá , jak asi bude vypadat. Pořiďte si jeho fotku z prvních měsíců ve Vašem bříšku.

Můj boj s rakovinou prsu

rakovina_prsu

Jsem docela obyčejná žena dnes již ve věku 45 let. Začalo to vše úplně nevinně a pozvolna. A to je na tom to nejzrádnější. Všude slyšíme a čteme, jak je důležitá prevence. Já se tím držela a poctivě jsem navštěvovala gynekologii. Také jsem si při mytí a sprchování občas sama vyšetřovala prsa a  vše bylo v pořádku do mých asi 43 let. Do té doby jsem se cítila dobře a nic jsem nepozorovala, možná i proto, že cvičím jógu. Udržovala jsem se v kondici a v pohodě jsem zvládala běžné každodenní starosti v práci i doma. Můj organismus začal vysílat první signály asi rok před tím, což jsem v tu dobu ještě netušila.

Výtvarné potřeby pro děti

0190_5120392_maly

Začněte se základními výtvarnými potřebami, které jsou vhodné i pro ty nejmenší děti. Pastelky, voskoky a papír je to základní, co byste měla pro děti doma mít. Děti můžou malovat svévolně na papír, nebo barvičkami vymalovat omalovánku. Pro odvážnější maminky, které se nebojí umazaného koberce, jsou skělé vodové či temperové barvy, které mají děti obzvlášť rády. Štětec, voda a barvičky zabaví, každé dítě, lépe než dětské televizní seriály, které jsou vysílány pořád dokola. Výtvarné pomůcky a kreativní potřeby, nejsou finančně náročné a dokážou zpříjemnit volné chvíle, navíc se každé dítě rádo pochlubí obrázkem pro maminku, či tatínka. A vy budete mít originální výtvor malého umělce, na který se za pár let ráda podíváte :)

Valentýn

ESCADA_RIO_KISS_SEXY3

Sexy Graffiti, Rock´in Rio a Island Kiss nás opět pozvou na výlet do nádherných prázdninových destinací – zatančíme si v Rio de Janeiru, budeme se bavit v New Yorku a pak si dáme sladký koktejl na Karibských ostrovech! Společným jmenovatelem všech tří je mistrovská kombinace svěžesti ovocných a květinových tónů, které dokonale vystihují atmosféru letní sexy zábavy.

Jak vypadat stále sexy?

paris

Chceme plná prsa, pevný zadeček a vypadat sexy i v noci po odlíčení? Není problém, musíme si však umět správně vybrat.
Dokonalé spodní prádlo v podobě push-up podprsenky, pro pevnější a plnější dekolt ke každodenímu nošení, nám ihned zvedne sebevědomí a nenechá chladným, žádný mužský pohled.

Štědrovečerní dárek

vanoce-2008

Eva skončila střední školu a začala pracovat jako asistentka v jednom velkém podniku.
Práce ji bavila, měla zde spoustu kamarádek, vedoucí byl prima… nemohla si stěžovat.
Blížily se Vánoce a ve firmě se chystaly oslavy těchto svátků. Ale také Eviných narozenin a jmenin, protože Eva se narodila na Štědrý den a ve stejný den tak slavila narozeniny, jmeniny i Vánoce.