Štíhlá postava

anorexie

Já mám pohybu dost, hodně sportuji. Ivona je zase v práci dost fyzicky vytížená. A tak jsme usoudily, že nedostatkem pohybu to nebude. A protože Ivona si den bez čokolády neumí představit a já naopak „ujíždím“ na slaných dobrotách, a ani jedna z nás se tohoto potěšení nehodlala vzdát, rozhodly jsme se ještě naposledy uvěřit hubnoucím tabletám. Na internetu jsme si jich pár našly. Ale zarazily nás ceny

Můj boj s rakovinou prsu

rakovina_prsu

Jsem docela obyčejná žena dnes již ve věku 45 let. Začalo to vše úplně nevinně a pozvolna. A to je na tom to nejzrádnější. Všude slyšíme a čteme, jak je důležitá prevence. Já se tím držela a poctivě jsem navštěvovala gynekologii. Také jsem si při mytí a sprchování občas sama vyšetřovala prsa a  vše bylo v pořádku do mých asi 43 let. Do té doby jsem se cítila dobře a nic jsem nepozorovala, možná i proto, že cvičím jógu. Udržovala jsem se v kondici a v pohodě jsem zvládala běžné každodenní starosti v práci i doma. Můj organismus začal vysílat první signály asi rok před tím, což jsem v tu dobu ještě netušila.

Identita na internetu

pozor

V dnešní době podléhá i moje babička modernizaci se jménem INTERNET. Mnohé z nás si ani neuvědomí, jaké riziko to sebou nese.

Čím jde doba ku předu, tím s ní ruku v ruce i kriminalita. Ze všech mas medií se tyto informace na nás přímo valí. A ani naše počítače se jí nevyhnou. Jak už z názvu vyplývá mám na mysli počítačovou kriminalitu, což je trestná činnost zaměřena na vyspělou techniku jako cíl, nebo ji lze pojmout jako nástroj pachatele trestného činu. Ať už k obohacení se, nebo pošpinění cizího jména.

Jak se žije s lakomcem

Coin Jar

Je nabíledni, že život s lakomcem přináší téměř každodenní diskuse na téma rodinné finance. Žena je nucena zpovídat se z toho, co nakoupila, za kolik a hlavně proč. Každodenně si vyslechne otázku: “ Musíš tolik utrácet?“ a vzápětí si muž odpoví sám: „ Šetřit se musí pořád a na všem!“Prostě pro korunu by si koleno nechal vrtat a vy to musíte snášet!

Smutný bernardýn

pohled bernardýna

Kdysi, to jsem byla ještě hodně mladá, jsem se seznámila s Iljou. On to byl vlastně nejlepší kamarád mého prvního přítele. Můj přítel mě s ním jednou seznámil, když jsme se potkali u něj v bytě, na návštěvě. Iljovi jsem se líbila od prvního okamžiku, to jsem jasně vnímala. Byl pozorný a milý, ale byl to nejlepší kamarád mého kluka, a proto se jen usmíval a víc si nedovolil.

Zpověď již dospělé ženy

domaci-nasili

Měla jsem nádherné dětství. Mám mladší sestru a báječné rodiče. Taťka navíc pracoval jako horník, a tak jsme neměli nouzi o peníze. Mamka zůstala v domácnosti a starala se o nás.

Andulka, příběh ze života

andulka

Byl krásný letní den. Daniel přišel z práce, najedl se a otevřel všechny okna svého bytu, aby vyvětral. Z klece ho vítal jeho andulák Pepík. Dan ho pustil, aby se prolétl. Neuvědomil si, že všechna okna jsou otevřená dokořán. Pepík nejdřív poslušně létal po pokoji, ale pak frrr a byl pryč…

Výklad karet v čajovně

výklad karet

Je sobota podvečer a já se vydávám do nedaleké čajovny Šambala, na schůzku s paní Sandrou. Paní Sandra je kartářka. Jelikož na karty chodím už pár let, vím o co půjde. Zatím se ale žádné kartářce nepodařilo přečíst mi budoucnost, tak uvidíme. Recenze paní Sandry jsou z mého okolí velice slibné, takže mé iluze o dobrém konci celé téhle akce s každým krokem rostou.

Lež jako věž

Lež má krátké nohy

Jsou lháři a lháři. Lež sice už není jen výsadou mužů, ale pořekadlo, že má krátké nohy, stále platí a troufám si říci, že i do dalších let platit bude.

Má kamarádka Marta je již 15 let dá se říci šťastně vdaná. Příhoda, která se jí stala, se může zdát legrační, když se ale odehrála moc do smíchu ji nebylo.

Sex na pracovišti

6185323_s

Erotickým hrátkám na pracovišti se podle studií oddává přes 31 procent z nás. Prý se spousta dotázaných styděla odpovědět, takže reálná čísla jsou daleko vyšší. Spousta párů si nedomýšlí následky jejich počínání.