Valentýnské dárky

hugo-red-2013-edt-150ml-13124

Dárek na Valentýna. Nevíte si rady?
Dárek z lásky pro miláčka, voňavý parfém, kterým si zpříjemníte společné chvíle.

Jak vypadat stále sexy?

paris

Chceme plná prsa, pevný zadeček a vypadat sexy i v noci po odlíčení? Není problém, musíme si však umět správně vybrat.
Dokonalé spodní prádlo v podobě push-up podprsenky, pro pevnější a plnější dekolt ke každodenímu nošení, nám ihned zvedne sebevědomí a nenechá chladným, žádný mužský pohled.

Nevěra přes internet?

pc

Každý třetí muž v České republice vyzkoušel sex přes internet. Nemluvíme o úchylech, kteří mají problém najít milenku, ženu, partnerku v reálném světě. Mluvíme o normálních mužích. Našich mužích.

Často býváme v sexu nespokojeny

býváme v sexu nespokojeny

Stává se pro Vás sex rutinou, je horší dosáhnout orgasmu, nebo Vám nestačí partnerovo tempo? Všechny tyto problémy se dají řešit.
Sex není na prvním místě v našem životě, ale co si budeme vykládat, bez něj to prostě není ono. Vždyť sex je příjemný, zdravý, umí odreagovat, uvolnit a sblížit s mužem jako máloco. Jenomže má také více tváří. Pokud je pro Vás sex spíše nudou, moc uspokojení Vám nepřinese. Naštěstí každý problém má své řešení, jen je třeba se ho nebát a mluvit o něm.

Nákup v erotickém obchodě je stále tabu?

4641270_s

Moje kamarádka Sára prodává v těchto erotických obchodech. Ze začátku jsem se ji divila, je to úplně normální holka, nenosí přehnané výstřihy, krátké sukně, ani nápadné líčení. Takhle nějak jsem si totiž představovala personál erotických obchodů. Ptala jsem se Sáry také, jestli se na ni někdo z okolí nedívá zle, ale řekla, že právě naopak. Že to okolí, kamarádi jen vítají. Rad a doporučení se jim dostane přímo od blízké osoby.

Zlatokopky

8639509_s

Možná je to materiální dobou, možná chudým dětstvím, možná je to jen na daném jedinci, že mnohé ženy, slečny, dívky, bez rozdílu věku touží po luxusu. Často můžeme slýchat větu: „Ty jsi jen na peníze.“. Co, když už to není jen věta, ale stává se to realitou?

Proč mají pěkné ženy ošklivé muže?

9857781_s

Také jste se pozastavovali nad tím, proč si pěkné ženy za své partnery vybírají ne zrovna nejatraktivnější muže? Jisté dohady samozřejmě existují i v opačném případě, co se však týče pěkných žen došli evoluční inženýři, sociologové i psychologové k zajímavým závěrům.

Nevěra aneb zabiják vztahů

5767504_s (1)

Máme partnera i několik let. Známe, jsme na sebe zvyklí, nemáme žádné větší problémy a přesto se rozcházíme.
Čím to ? Spousta párů se rozchází z nudy. Nezvládají stereotypní život, do kterého chtě-nechtě spadli i na úkor spokojeného vztahu. Nejčastějším rozbíječem vztahu je ale nekompromisně nevěra. V tabulkách našich hříchů vede na plné čáře. Jak s ní můžeme bojovat ?

Sexuální turistika

marica-razzmatazz-punk-729151-l

Léto láká k různým nevázaným radovánkám, je to proto, že se člověk dokonale uvolní. Svůj vliv má i skutečnost, že partner a všichni známí jsou daleko, možnost prozrazení je tedy minimální a až se za vámi zabouchnou dveře, tak vás už zde nemusí nikdy nikdo uvidět. Sexuální turistika vládne světem a byla tu před lety, je tu dnes a asi i bude, co lidi budou chodit po zemi. Vždy se totiž najde někdo, kdo se nechá omámit anebo někdo, kdo si chce prostě užít a nechá se svést.

Mollusca – pohlavní choroba z koupaliště

mother_child_baby_663553_l

Věděli jste, že můžete chytit pohlavní chorobu i na koupališti? No jasně, vlastně ji můžete chytit kdekoliv, třeba i ve výtahu, když se na to vrhnete s nesprávným člověkem, bez zábran a ochrany. Jenomže koho by napadlo, že si vaše dítě může z obyčejné návštěvy koupaliště, či krycího bazénu odnést pohlavní chorobu s níž pak můžete zápasit i několik měsíců ( prý někdy až dva roky)…