Hodinky

1762-d-g-prime-time-1404

Také patříte mezi milovníky hodinek? Máte jich doma na poličce více a střídáte je podle příležitosti? Či dáváte přednost kvalitě nad kvantitou a máte jedny luxusní hodinky, na které nedáte dopustit a nosíte je na ruce kudy chodíte.
Pánské hodinky nejrůznějších značek a funkčností, nebo dámské hodinky moderních designů vhodné i jako doplněk, které si vybrat? Pomůžeme Vám. Hodinky a jejich využití podle příležitosti, na kterou se zrovna chystáme.

Módní trendy – hodinky DKNY

1313-dkny-ceramix-1010

Chcete být jedineční? Potřebujete podtrhnout svou image? Máme pro vás návrh, jak dosáhnout toho, abyste byla vždy v centru zájmu.

Dárky podle znamení: Býk

1123773_horoscope

Nevíte si rady s výběrem dárku? Ať jsou to narozeniny anebo vánoce, výběr dárků je vždy záludnou záležitostí. Jak potěšit obdarovaného. Nevíte si rady? Poradíme vám, jak nejlépe obdarovat podle znamení.

Dolce & Gabbana – móda, parfémy, šperky

DolceGabbana

Domenico Dolce se narodil 13. září 1958 v Polizzi Generosa, malém městečku nedaleko Palerma. Věnoval se studiu módního návrhářství a pracoval pro malou rodinnou firmu. Stefano Gabbana, narozený 14. listopadu 1962 v Benátkách, byl zase grafickým designérem s nulovou zkušeností s módním průmyslem. Když se roku 1980 setkali při společné práci v ateliéru v Miláně, bylo okamžitě jasné, že vznikne silný a výrazný tandem.Zvířecí [...]

Android – Stylové moderní hodinky

Android

Americká značka android přináší na trh hodinky s unikátním designem již druhé desetiletí. Originální barevnost a specifický tvar pouzdra odlišuje tyto hodinky od ostatních značek. V současné době nabízíme všechny modely Android se slevou 30 %.

DKNY – parfémy, móda, šperky

DKNY

Mezi nejznámější symboly moderního umění v oblasti módy a oblékání patří zcela jistě proslulá americká značka DKNY.

Historie značky – MISS SIXTY

MissSixty

Mladou, úspěšnou a oblíbenou firmou na trhu módy je v současnosti italská značka Miss Sixty. Přestože se na tomto poli objevila teprve na začátku 90. let dvacátého století, dokázala se vklínit mezi největší giganty a právem se řadí mezi nejvíce trendy značky dnešních dnů.

Móda ve stylu Formule 1

formule1

Ať už patříte k zarytým odpůrcům, či naopak fanatickým příznivcům závodů Formule 1, jedno je jisté. I vy budete pohlceni světem těchto superrychlých aut.

Módní trendy pro podzim roku 2010

podzim zima moda

Jakým směrem se móda vydá letošní podzim? Byla ovlivněna hospodářskou krizí?

Kvalitní šperky – MORELLATO

morellato

Značka Morellato se za posledních několik desetiletí stala synonymem kvality, inovace, neotřelého stylu a smyslu pro detail, a to zejména v oblasti výroby šperků a elegantních hodinek. Vychází ze své více než pětasedmdesátileté historie a na základě těchto zkušeností nabízí zajímavé výrobky přesně podle svého motta „Gioielli da vivere“, což lze volně přeložit jako „Šperky pro život“.