Dámská móda Jaro/Léto 2012

4328387

Letos se vyřádí všechny milovnice barevného oblečení, in jsou právě pastelové barvy různých kombinací.
Bílá je také stále v kurzu, spolu s jednoduchými doplňky. Ležérní styl a pohodlná obuv. Letní květované šaty, dlouhé i krátké sukně to vše právě letí.

Klapky na uši

klapky bílé

Když je venku obrovská zima, vše jde stranou, chceme být v teple a více neřešíme. V tomto chmurném počasí vyrážím s klapkami na uších.

Šátky a šály

Šátky a šály

Móda letošního roku se nese na vlně šál a šátků. A to nejen v zimních měsících, ale po dobu celého roku. Dnešní nabídka šátků a šál je velice pestrá i co se materiálů týče, takže si vybereme vhodný druh k danému počasí. Jste i Vy vyznavač tohoto trendu?

Móda ze second handu

5843694_s

Co si myslíte o sekáčích? Vzpomínám si, že ještě několik let zpátky byl second hand něčím výjimečným. Dnes zažíváme jejich boom, přesto někteří lidé se na second handy stále dívají skrze prsty. V sekáčích přitom s oblibou nakupují i slavné osobnosti. A jak jste na tom vy? Máte rádi second handy?

Factory Outlet

outlet

Je všeobecně známo, že oblečení v Česku patří k jedněm z nejdražších v celé Evropě. Proto mne celkem udivuje, že podle posledních průzkumů pouze 20% Čechů využívá možnosti nákupu v Outletech. Na rozdíl od celé Evropy, která ve Factory Outlet nakupuje víc než z 50%. Víte vůbec, že nakupováním v Outletu můžete ušetřit až 70% z běžné ceny?

Trička, mikiny a tepláky

3766986_s

Určitě to znáte, hlavně vy, co máte děti. Nakoupíte oblečení a po pár měsících zjistíte, že už vaše děti ze všeho vyrostly. Nastává zkoušení různého oblečení, abyste zjistili, které je již malé, které ještě pár týdnů vydrží a pak zapisování dalšího dlouhého seznamu toho, co všechno je zapotřebí opět nakoupit.

Monokiny

7430743_s

I tak se tomu stalo, rodina za mne o mně a beze mě rozhodla, že se půjde na bazén. Jenomže mi to zapomněli nějak oznámit. Dozvěděla jsem se tuto zprávu necelou hodinu před akcí, kdy už oni měli všechno sbaleno. Můžu říct, že po roce hledat plavky, když v průběhu toho roku došlo k stěhování bytu není…

Jak si vybrat ideální kalhotky?

dreamstimefree_144392AA

Víte, které kalhotky jsou ideální? Jak si vybrat kalhotky, které prospějí vaší postavě, Více než 80% žen to neumí, a jak jste na tom vy?

Kalhotky – důležitá drobnost ženského prádelníku

dreamstimefree_16598111

Kalhotky, neodmyslitelný kousek ženského prádelníku. Neobejdeme se bez něj ani jeden den. Je to prostředek, který nás chrání, zahřívá, ale i provokuje celé mužské pokolení. Víte, že nesprávný výběr kalhotek může významně ovlivnit zdraví?

Dárky podle znamení: Býk

1123773_horoscope

Nevíte si rady s výběrem dárku? Ať jsou to narozeniny anebo vánoce, výběr dárků je vždy záludnou záležitostí. Jak potěšit obdarovaného. Nevíte si rady? Poradíme vám, jak nejlépe obdarovat podle znamení.