Půjčka přímo mezi sebou, a banku již nebudete potřebovat

rodina

Absolutně nový, přelomový a seriózní systém půjčování peněz – aukce půjček. Sami si zadáte podmínky za kterých jste ochotni si půjčit a to včetně úroku a zajištění. Pak jen čekáte na své investory. Úroky již od 10%, žádné skryté poplatky, žádné volání na zpoplatnění linky.

Internetové stránky za pár minut

imagesCAACWFPX

Během pár minut a zcela zdarma Vám umožní vytvořit si internetové stránky, které snadno můžete upravovat ve svém prohllížeči, změny které provádíte se ihned zobrazují. Tvorba není vůbec složitá, stránky si může založit i úplný začátečník.

Soutěž o článek za 5000Kč

SoutezModerniZena

Server pro ženy a dívky ModerniZena.com vyhlašuje novou jedinečnou soutěž o kulatou finanční odměnu 5000Kč!

Do nové práce s klidem

práce

Máte novou práci? Paráda. Začátky ale nebývají vždy takto nadšenou. Provází nás smíšené pocity. Tento nový start, je ale velice důležitou etapou. Jak jej zvládnou bez obav?

Bar Catering na klíč

barrr

Chystáte se pořádat firemní či soukromý večírek, party, ples, raut, svatbu, rodinnou oslavu, výročí, promoci, rozloučení se svobodou nebo jakoukoliv jinou ať soukromou či firemní akci, kde se lidé scházejí za příjemným pobavením a chcete, aby vše fungovalo a bylo dokonalé od začátku až do konce?

Máte vhodného dodavatele elektřiny?

elektrika

Většina z nás by ráda ušetřila na výdajích za elektrickou energii. Jediný způsob, který nás většinu napadne je šetřit s ní. To ale není jediné řešení. Nemalé částky ročně můžeme ušetřit tím, že si zvolíme výhodnějšího dodavatele energie, než je náš současný.

Jsme divné?

jsme divné

Ale ne, nejsme. Většinu věcí, které děláme, neděláme samy. Je více než pravděpodobné, že je nás více, že to co my, dělají i ostatní. Jsou ale věci, o kterých mlčíme, mlžíme nebo přímo lžeme. Jaké jsou nejčastější věci, o kterých většinou nemluvíme?

Jak si správně vybrat podprsenku?

PODPRDA

Z průzkumů vyplývá, že devadesát procent žen nosí špatnou velikost spodního prádla. Možná Vás to překvapí, ale opravdu tomu není jinak. Stejná čísla potvrzují i sítě obchodů Marks Spenncer.

Louboutin – Ferrari mezi lodičkami

louboutin-redsole-sole-621463-l

Ferrari mezi lodičkami. Ano, i takto můžeme formulovat jedinečné boty značky Christian Louboutin pocházející z dílny francouzského návrháře luxusních bot a kabelek.

Podléháme vlivu úplňku?

vliv úplňku

Kulatý zářící měsíc nás zaujímá od nepaměti. Není se čemu divit, měsíc je po slunci nejzářivějším tělesem naší oblohy. K pozastavení je také jeho osmadvaceti denní cyklus, při němž ubývá a dorůstá což ovlivňuje příliv a odliv a také páření či migraci některých živočichů.