Jak využít fotky z dovolené

fotokniha

Fotoknihu si můžeme jednoduše zpracovat on-line. Stačí nainsatlovat speciální program a můžeme začít. Zpracování fotoknihy je pokaždé velkým zážitkem. Jako dárek probudí emoce, jako fotokniha do knihovny uchová emoce. Zpracování je velmi kvalitní. Pokud patříte mezi ty, kteří doma zatím, žádnou fotoknihu nemají, rychle to napravte, uvidíte sami, že budete nadšeni.

Internetové stránky za pár minut

imagesCAACWFPX

Během pár minut a zcela zdarma Vám umožní vytvořit si internetové stránky, které snadno můžete upravovat ve svém prohllížeči, změny které provádíte se ihned zobrazují. Tvorba není vůbec složitá, stránky si může založit i úplný začátečník.

Kde se jídlu raději vyhnout

zmrzlina

Pokaždé není možné jíst spořádaně u jídelního stolu. Ale pojídání po cestě do kanceláře, nebo do školky je pěkně nezdravý způsob. Kromě toho, že si tímto můžeme přivodit zbytečně žaludeční vředy, značně nám to přidá na kaloriích, kterých se mnohdy tak pracně zbavujeme.

Jak vyhrát bitvu s potravinovými moly

6058638_s

Když jsem si před několika lety zápasila s těmihle potvorami, kdy jsem ani za nic nemohla přijít na kloub odkud k nám dorazily, myslela jsem si, že mne nic podobného nemůže potkat, protože dělám vše, co se má…

Jenže, jak jsem byla naivní, stačilo k tomu málo – přestěhovat a já už rok vedu válku, nutno říct, že střídavě vyhrávanou.