Online lékárna bez receptu

non

Při dnešním hektickém životním stylu je třeba více dbát na své zdaví a věnovat větší pozornost péči o své tělo. Potraviny už zdaleka neobsahují takové výživové složky, které naše tělo potřebuje. Dokonce dostatek vitamínů nenajdeme ani v doporučených denních dávkách zeleniny či ovoce.

Zubní portál

33

Když se podíváme na webové stránky www.jslab.cz, zjistíme, že je to web, který si můžeme přečíst, aniž bychom museli mít zrovna vystudované zubní lékařství či bychom této problematice museli rozumět do hloubky. Právě proto, že webů, které jsou určeny odborníkům zubního lékařství, je už několik, rozhodl se tým Jiřího Sedláčka vytvořit web, který bude určený pro široké publikum, pro lidi, jako jste my.

Očkování

avenier

Očkovací centrum můžete navštívit po celé České republice. Ve 20 pobočkách, nemusíte tedy nikam daleko dojíždět. Očkovací centra se nacházejí ve městech: Brno, Břeclav, České Budějovice,
Havlíčkův Brod, Hradec Králové, Jihlava, Kladno, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha, Ústí nad Labem, Zlín, Znojmo.

3D/4D ultrazvuk plodu

3d-ultrazvuk-001m

Jste těhotná a velmi se těšíte na své miminko. Nemůžete se dočkat a jste zvědavá , jak asi bude vypadat. Pořiďte si jeho fotku z prvních měsíců ve Vašem bříšku.

Zdravý spánek

web-311-hlavni-elektricky-polohovaci-postel-adjustable-set

Jak si matraci správně vybrat?

Před tím, než začnete vybírat novou matraci, popřemýšlejte nad tím, co Vám na staré matraci vadí a co máte rádi, zda matraci tvrdší, či měkou. Důležitá je délka matrace, které by měla být vždy o 10 cm delší než vy. Šířka matrace by měla být minimálně 70 cm na jedno lůžko, abychom měli dost prostoru. Výška matrace, obecně platí, že čím vyšší, tím lepší. Vyšší matrace lépe přenese své ortopedické vlastnosti na uživatele, zajistí lepší hygienu lůžka. S výškou matrace stoupá i její životnost. Pozor bychom měli dávat na nostnost matrace. Tuhost matrace nelze zobecňovat, bývá označena čísly v rozsahu 1 – 5. Číslo jedna je nejměkčí matrace (dětská), číslo 5 nejtvrdší. Umístění matrace. Ideálních ortopedických vlastností, vzdušnosti a životnosti je dosaženo při správné kombinaci matrace s podložkou. Pružinové matrace je vhodné uložit na pevnou desku nebo rošt s mezerami menšími než 5 cm. Naopak pěnové a taštičkové matrace jsou vhodné na pevné i polohovatelné rošty.
Cenu matrace ovlivňuje typ, množství a kvalita použitého materiálu. Nejlevnější matrace není vždy tou nejvýhodnější, pokud zároveň hodnotíme i kvalitu.

Zářivě bílé zuby můžete získat i svépomocí

zuby

Pouhé čištění pastou s bělícím účinkem či bělícími perličkami nepomáhá. Pasta s obsahem jemně mletého vápence odstraňuje zubní usazeniny, ale nebělí aktivně. I když se o své zuby pečlivě staráte, zřejmě se žloutnutí nevyhnete. Zubní sklovina je bílá, ochraňuje spodní vrstvu – zubovinu. Zubovina je normálně žlutá, má pórovitou strukturu. Během stárnutí se může zabarvovat až do žlutohněda. Barvu zubů, tako ovliňuje genetika.
Příčiny žlutých zubů, které ovlivňují jejich odstín jsou potraviny, které konzumujeme a také to co pijeme. Mezi zabarvovače zubů patří hlavně kouření, červené víno, káva, černý čaj, čokoláda, borůvky a jiné barvící potraviny, antibiotika obsahující tetracyklin. Pokud tedy podstoupíme jakoukoliv metodu bělení, měli bychom se těmto zabarvovačům co nejdéle vyhýbat.

Beauty & Heath Days v Atrium Flora

beauty_days

Krása a zdraví, všechny to máme rády, když o nás někdo pečuje a cítíme se krásně a zdravě. Atrium Flora Vás zve ve dnech od 31. 5. do 2.6. na Beauty & Heath Days, kde je pro Vás připraven program zaměřený na líčení, výživu, účesy, měření zraku a vše co je trendy. Bonusem jsou nejen známé osobnosti a vizážisti, ale také hodnotné dárky.

Hýčkejte si svou pokožku, vlasy i nehty s přírodní kosmetikou

prirodni_kosmetika

S příchodem jara je potřeba vypadat dobře, jelikož odkládáme nepotřebné svršky a chceme ukázat vše krásné, co muží obdivují na ženě. Krásné vlasy, nehty a pokožka, je to nejdůležitšjší pro každou z nás. Nebaví Vás se uměle vylepšovat, chodit na umělé nehty, vlasy a podobné vylepšováky, chcete být krásna od přirody. Začněte s přírodními produkty a přírodní kosmetikou.

Můj boj s rakovinou prsu

rakovina_prsu

Jsem docela obyčejná žena dnes již ve věku 45 let. Začalo to vše úplně nevinně a pozvolna. A to je na tom to nejzrádnější. Všude slyšíme a čteme, jak je důležitá prevence. Já se tím držela a poctivě jsem navštěvovala gynekologii. Také jsem si při mytí a sprchování občas sama vyšetřovala prsa a  vše bylo v pořádku do mých asi 43 let. Do té doby jsem se cítila dobře a nic jsem nepozorovala, možná i proto, že cvičím jógu. Udržovala jsem se v kondici a v pohodě jsem zvládala běžné každodenní starosti v práci i doma. Můj organismus začal vysílat první signály asi rok před tím, což jsem v tu dobu ještě netušila.

Zatočte s nachlazením a chřipkou

Coldrex_Horky_napoj_Citron_s_medem_5_CZ_zleva

Pokud nás tedy trápí tyto příznaky a jsme nechlazeni, neváháme návštěvou lékárny, či doktora. Čím dříve začneme s nachlazením bojovat, tím rychleji se ho zbavíme. Co nám zaručeně pomůže zatočit s nachlazením? Coldrex, který nabízí sposutu léčivých produktů.