Spolupráce

Zdravím všechny příznivce se zájmem o psaní článků

rád bych Vám nabídl, aby jste se stali redaktory magazínu Moderní žena. Cílem magazínu je informovat o novinkách v oblastech módy, parfémů, kosmetiky, celebrit, kultury, ale i poradit v tolik oblíbené kategorii Láska a Vztahy. Cílem tohoto magazínu je vytvořit skupinu lidí, která zde bude psát zajímavé články. Ze kterých budou moci návštěvníci čerpat inspiraci, případně pomoc v nesnázích.

Předmět spolupráce?

V nově založeném diskuzním fóru zakládat nová témata (komentovat a odpovídat na dotazy),
zasílat požadavky na vytvoření nové kategorie fora.

Po registraci na webu modernizena.com a přihlášení ke svému účtu, bude Vaše činnost oceněna body, které následně budete moci vyměnit za peníze.

Přehled bodů, které můžete získat je následující: Za každý článek je 40b, za každý komentář u  článků 2b, u diskuzí je 2b za každé nové téma, a 2b za každý příspěvek. Dále se načítá 5b za čas na webu. Při smazání komentářů, nových témat v  diskuzích a příspěvků v diskuzích se 2b odečítá.

Nasbírate-li 1000b, budete mít nárok na finanční odměnu 300Kč. Kterou Vám zašleme na bankovní účet. Minimální částka pro zaslání, je 300Kč. Proto vyplácení může probíhat po nasbírání 1000bodů. Po vyplacení částky Vám body zůstanou a další částka k vyplácení bude po přičtení nových bodů ke stávajícím.  Záleží jen a jen na Vás, jak budete na stránkách aktivní.

Budete-li chtít psát i články, zašlete tento požadavek po registraci na kontaktní email modernizena@gmail.com.


Jak zahájit spolupráci?

Pro zakládání nových témat je potřeba se nejprve na webu modernizena.com zaregistrovat. U registrace uveďte nějaký kontakt na Vás, abychom Vás mohli v případě finanční odměny kontaktovat.

Máte-li jekékoliv dotazy ohledně spolupráce, směřujte je na daný emailový kontakt modernizena@gmail.com.

Doporučte nás:

Budeme rádi, pokud se Vám stránky líbí, nebo Vás zaujal jejich obsah, když na naše stránky odkážete pomocí odkazu.

Tento odkaz můžete umístit na své blogy a stránky. Tvar odkazu: <a title=“Magazín Moderní žena“ href=“http://www.modernizena.com“>Moderní žena</a>