iMechanics SlevoAutomat

slevo5

Českou republiku přesně před rokem potkala nová mánie, v době hospodářské krize se zde začal rozvíjet nový byznys – hromadné nakupování.

Po roce nadšenců přibývá, jak mezi zákazníky, tak i mezi prodejci.

A jak jste na tom vy?

Co je Slevomat?

Spokojení jsou totiž všichni. Prodejci, kteří prodávají v nadprůměrném počtu, tak zákazníci, kteří mohou dosáhnout až 80% slev. Z těchto důvodů stoupá i poptávka po možnosti umístění svých slev na už zajeté slevové portály. Jenomže v tomto případě je potřeba, aby každá firma počítala s následnou až 30% marží, kterou si slevomat za poskytnutí prostoru k prodeji každého produktu po jeho prodání  započítá.

Software iMechanics SlevoAutomat

Právě z těchto důvodů se vám oplatí zainvestovat a koupit si svůj vlastní software slevomatu, který vám umožní provozování takového slevového systému. Jedná se o Software iMechanics SlevoAutomat, který v České republice má možnost prodávat pouze společnost a-net group a.s.

a-net group a.s.

Firma a-net group a.s. je prestižní českou firmou zabývající se analytikou, programováním a webovým designem.  Mimo to prodává i unikátní software iMechanics SlevoAutomat, který je postavená na platformě iMechanics4.

Co umí software iMechanics SlevoAutomat?

Jedinečnost iMechanics spočívá v tom, že vše potřebné naleznete v rámci jediného softwaru slevomatu. Obsahuje totiž nejen rozsáhlý redakční systém, ale i internetový obchod, aukční systém, slevomat, online výběrové řízení a další systémy.

Proč si koupit sotware pro slevomat?

Dalšími systémy máme na mysli: informace o zákaznících, textové stránky, účetnictví, přehled v platbách, objednávkách a celkové administrativě. Celý software samozřejmě podporují SEO optimalizaci.  Pořízení tohoto jedinečného software pro moderní  obchodování se vám tedy určitě oplatí. Jestli tedy toužíte po větší podpoře prodeje a větší prodejnosti zakoupení softwaru iMechanics vám to umožní. Více informací o softwaru slevomatu naleznete na webových stránkách firmy a-net group – www.a-net.cz.

Komerční sdělení

Zdroj informací: www.a-net.cz odtud i fotografie

www.idnes.cz

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Jedna reakce na “iMechanics SlevoAutomat”

  1. pegonela napsal:

    Mrknu, ještě jsem nezkoušela.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.