Keramické nože a pánve Ceramex

1288078813_professional_2-1_red

Keramické nože Ceramex a keramické pánve Frypan nejsou pouhým módním výstřelkem. Za jejich kvalitou si stojí i celá řada profesionálů. Vždyť výrobky Ceremex patří mezi výzbroje vhodné nejen pro běžné spotřebitele, ale jsou vhodné i pro užií do restaurací a dalších velkokapacitních kuchyní.

Toto speciální náčiní pro malé i velké kuchaře doporučuje i celou řadou cen ověnčený kuchař Radek Robíček, člen regionálního pražského týmu kuchařů a cukrářů České republiky, který v současné době funguje v Restaurant & Cafe Port 62 v Praze.

Ceramex

Značka Ceramex je značkou německé kvality, která se původně věnovala výrobě zcela jiného produktu. Od přelomu tisíciletí se však věnuje vývoji těch nejkvalitnějších keramických nožů. Zpočátku jejich výroba byla pouze na objednávku, ale jelikož světový zájem velmi záhy předčil veškerá očekávání, od roku 2004 tato firma rozjela sériovou výrobu. V současné době na trh dodává tři série produktů: Keramické nože Individual, Keramické nože Profssional a Keramická pánev Frypan. Všechny tři série si svět získali svou kvalitou a svými vlastnostmi.

Keramické nože Ceramex

Keramické nože od firmy Ceramex jsou zárukou kvality, kdy se keramická čepel tvaruje pod vysokým tlakem a brousí se pod vodou až dvanáct hodin pomocí diamantů. Po vybroušení do nejvyšší kvality se nakonec vsazuje pomocí ultrazvuku do ergonomicky vytvarované rukojeti, čímž vzniká vyvážený, barevně sladěný keramický nůž, který vás nikdy nebude trápit rzí a složitou údržbou. Jeho ostrost vydrží bez potřeby broušení mnoho let. Krájením nebudete ničit žádné vitamíny, ani enzymy tak, jak tomu bývá u běžných nožů z nerez oceli.  Na těchto nožích neulpívá žádný zápach, ani chuť a manipulace s nimi je velice jednoduchá, protože jsou velice lehké. Překážkou pro ně není ani krájení sýrů, či vajíček, protože mají stejně jako pánve nepřilnavý povrch.

Keramické nože Ceramex Individual

Keramické nože Ceramex Individual jsou zhotovený pro individuální potřebu každého zákazníka. Balení obsahuje dárkově zabalený jeden keramický nůž, který si můžete vybrat podle svého vkusu. Na výběr máte z celé řady barevných rukojetí.

Keramické nože Ceramex Professional

Sada určená nejen pro profesionály, kdy obsahuje celou sadu keramických nožů Ceramex, včetně škrabky. Součástí dárkového balení je tedy celkem šest rozličných nožů a jedné škrabky. I zde si můžete vybrat barvu rukojeti (červená a černá).

Keramické pánve Ceramex Frypan

Keramické pánve Ceramex Frypan jsou dostupné v sadě dvou pánví o průměru 26 a 28 cm, kdy je jejich součástí i poklice. Výhoda těchto keramických pánví spočívá nejen při jejich skladování, ale i při jejich užívání. Pánve Frypan jsou totiž velice lehké s nepřilnavým povrchem. Tyto pánve jsou velice ekologické, protože vaření je snadné, rychlé a úsporné. Na uvaření pokrmů budete potřebovat méně času, protože mají velkou vodivost tepla, zároveň s jeho větší údržností. Na rozdíl od teflonových pánví při užívání Frypan pánví nedochází k uvolňování žádných toxických látek a jejich životnost je velice vysoká. Další velkou výhodou, ostatně stejně jako u keramických nožů Ceramex, je její pozitivní vliv na hodnotu potravin, kdy nedochází k zbytečným ztrátám na vitamínech a minerálech.

Pokud se rozhodnete investovat své finance do zakoupení keramického nádobí – nožů a pánví dbejte při výběru na kvalitu výrobku. Ne každá firma nabízející keramické nože, či pánve má takové atesty, reference a přísnou kontrolu kvality, tak jako firma Ceramex.  Kvalitu výrobků určuje bělost až průhlednost čepele, označení výrobce(nejen na krabičce, ale i na čepeli) a o prestiži dané firmy vypovídá také poskytovaná záruka.

fotky z www.ceramax.cz.. na fotkách tedy vidíte skutečné keramické nádobí

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

3 reakce na “Keramické nože a pánve Ceramex”

  1. Nicol napsal:

    Mám doma keramické nože Ceramex a nemůžu si je vynachválit. Jsou naprosto senzační, ještě jsem lepší nevyzkoušela….

  2. Práce v zahraničí napsal:

    Užitečný článek a moc pěkný design webu.

  3. pegonela napsal:

    Taky mám keramické nože. Jsou stále ostré a mají krásný design. Mohu jen doporučit.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.