3D/4D ultrazvuk plodu

3d-ultrazvuk-001m

Jste těhotná a velmi se těšíte na své miminko. Nemůžete se dočkat a jste zvědavá , jak asi bude vypadat. Pořiďte si jeho fotku z prvních měsíců ve Vašem bříšku.

 

Pomocí 4D ultrazvuku můžete vidět své dítě již od začátku nitroděložního vývoje. Trojrozměrný ultrazvuk umožňuje reálný pohled na plod v děloze. Je možné uchování záznamu vyšetření na videu nebo na digitálním mediu (CD, DVD). Jako jedno z mála pracovišť v České republice Vám toto nabízí privátní zařízení GYNPRENATAL s.r.o..

Kdy je vhodné 4D ultrazvukový záznam plodu provádět?

Nejvhodnější období pro záznam plodu je od 14. do 23. týdne těhotenství. V období od 17. do 23. týdne lze pozorovat trojrozměrně plod a jeho obličej (se zaměřením na rozštěpové vady a končetiny). Po 24. týdnu je kvalita vyšetření omezena velikostí plodu a zmenšeného volného prostoru (plodové vody) a zpravidla je možné zachytit pouze část plodu (např. obličej).
4D ultrazvukové vyšetření s fotkou je nadstandard a není hrazeno ze zdravotního pojištění. Není nutné doporučení Vašeho lékaře. Stačí Váš zájem a zvědavost vidět Vaše miminko.

Kolik fotka děťátka pomocí ultrazvuku stojí?

4D ultrazvukový záznam + trojrozměrné fotografie vychází na 1000,- Kč. V ceně je 4D záznam vyšetření plodu (cca 10 minut videozáznamu včetně videokazety, CD nebo DVD) + 1 černobílá fotografie (termosnímek) vytištěná + uložení 10 fotografií v digitální kvalitě (JPEG) na disketě nebo USB flash disku.

Kde si můžete fotku miminka pořídit?

Privátní zařízení GYNPRENATAL naleznete v Havířově, V Haťi v Kozmicích a Bašce, všechny ordinace jsou Vám plně k dispozici. Navíc gynekologické ordinace Gynprenatal jako první pracoviště v republice zařadily diagnostický výkon ambulatní hysteroskopie do prováděných vyšetření.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (3 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.