Hry pro děti. Hlavně bezpečné

Spousta matek hledá inspiraci na hry pro své malé ratolesti kdekoliv, ne všechny jsou ale bezpečné. U hraček jsou nebezpečné například malé častí nebo ostré hrany. Vybírejte proto důsledně.

Maminka na mateřské se stará o to, aby její dítě bylo v té nejlepší péči. Po celou dobu však sledovat dítě nelze. Musí se například uklidit, uvařit nebo na chvíli odpočinout.

Právě v těchto chvilkách dochází k největšímu počtu úrazů. Dítě spadne ze schodů, bouchne se hlavičkou o hranu stolu nebo spolkne ulomené kolo autíčka. A je zle.

Pro jistotu i v těchto chvílích je zapotřebí dát dítěti co nejbezpečnější hračku. Pěnové puzzle jsou doslova přímo vhodné. Krom toho, že má velké části, ale dokonce to originální má certifikát Bezpečné hračky. Na to by se mělo hledět, i za o pár procent vyšší cenu.

Nejen, že puzzle na nějakou dobu zabaví dítě, navíc ještě rozvine logické myšlení dítěte, což je třeba dělat i v tak brzkém věku.

A když už z puzzlí vyroste, tak přejděte na hlavolamy, třeba ježka v kleci a čtěte mu zároveň Rychlé šípy. Strach pak o dítě bude zbytečný.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Komentáře i příkaz PING jsou v současné době vypnuty.

Komentáře nejsou povoleny.