Masivní grily, které uspokojí i ty nejnáročnější

Zahradní grily Smoky Fun

Opékání špekáčků zdá se ustoupilo do pozadí. Již po několik sezón našim zahradám vévodí grilování.

Byť z mezí ještě neslezl sníh a mráz se snaží o třeskuté rekordy, majitelé zahrad počínají uvažovat o tom, o co letos svou zahradu obohatí.

Napište nám své oblíbené recepty na grilování…

Ideální představou je gril z masivní konstrukce, který se jen tak nepřevrhne, je praktický, víceúčelový a navíc povznese design zahrady. Poněkud vysoké nároky, že?

Přesto však takové grily existují. Grily Smoky Fun jsou celosvětově oblíbené masivní přenosné grily s perfektním vzhledem ve stylu country, které jsou skvělým designovým doplňkem nejen do rustikálních zahrad. Tyto grily jsou vhodné jak pro domácí užití, tak pro profesionální využití, či cateringové účely.

Díky své pevné konstrukci, která je vyrobená ze silného žáruvzdorného nerezového ocelového plátu o tloušťce 5mm, se stává téměř nezničitelným. Grily Smoky Fun kromě vysoké kvality a efektivní přípravy nabízí i možnost grilování, jak přímou, tak i nepřímou metodou, vařit, péct a udit (studeným i teplým způsobem). Jeho užívání je vymyšleno s důrazem na praktičnost. Spolu s masem zde můžete zároveň i udit, či připravovat přílohy a omáčky. Na desce nad spalovací komorou navíc můžete uchovávat potraviny teplé.

Výrobce grilu Smoky Fun jsou si plně uvědomují potřeby svých zákazníků, a ty se snaží plně uspokojit. Jejich grily jsou proto účelné, praktické, víceúčelové, s dlouhou životností a možností využití pro domácí užití, restaurace, hotely, či cateringové potřeby.

Bonusem pak je dlouhá životnost, záruka na pět let, možnost výběru topení (dřevem, dřevěnými briketami, lisovanými briketami), šamotové desky na pizzu, rošt na ryby, odkládací stolek a mastková grilovací deska. To vše zabaleno do skvělé masivní konstrukce s jednoduchou obsluhou.

Více informací o těchto grilech naleznete na www.smokyfun.com

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 3,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

3 reakce na “Masivní grily, které uspokojí i ty nejnáročnější”

  1. pegonela napsal:

    Krásné, ale v paneláku? Doporučím kamarádce, co bydlí v baráku.

  2. Elinka napsal:

    Grily SmokyFun znám, mají je naši. Je fakt, že je to docela kolos, ale zase má člověk pocit, že fakt griluje :) Mně osobně se od nich nejvíc líbí tenhle tradiční: http://www.smokyfun.com/products/gril-tradition/, i když je to darda. Zase věřím, že za ty peníze mi bude sloužit až do konce života :)

  3. Pirlenka napsal:

    jsou úžasné! my zrovna o koupi nějakého uvažujeme, tak pročtu odkazy

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.