Zubní portál

33
Vše o zubech, důležité informace, péče o Váš chrup a na koho se obrátit v případě, že máte problémy se zuby. Jak správně vybrat zubní náhradu.
 
 
Možnosti zhotovení zubních náhrad

Zhotovení zubních náhrad je velmi zajímavé téma, existuje mnoho způsobů, jak lze tyto zubní náhrady vytvořit. Je zde potřeba léta praxe a také zkušeností a hodně záleží samozřejmě na použité technologii a systému organizace práce konkrétní zubní laboratoře.
Zásadní podíl na tom, jak kvalitní je zubní náhrada, nadále zůstává na konkrétním zubním technikovi či techničkách. Výroba keramických zubů je hlavní činností zubní laboratoře JS LAB – tato společnost se nejvíce zabývá touto metodou a mají s ní nejvíce zkušeností. Samozřejmostí je také používání těch nejkvalitnějších materiálů.

Existují spousty typů zubních náhrad, ve kterých se obyčejný smrtelník může lehce ztratit, a proto Vám přinášíme přehled těch nejzákladnějších pěkně stručně a přehledně.

Typy zubních náhrad: celokeramické korunky a můstky, metalokeramické korunky a můstky, hybridní náhrady, deflex snimatelné náhrady, teleskopy, Brenemark a další.

Když se podíváme na webové stránky www.jslab.cz, zjistíme, že je to web, který si můžeme přečíst, aniž bychom museli mít zrovna vystudované zubní lékařství či bychom této problematice museli rozumět do hloubky. Právě proto, že webů, které jsou určeny odborníkům zubního lékařství, je už několik, rozhodl se tým Jiřího Sedláčka vytvořit web, který bude určený pro široké publikum, pro lidi, jako jste my. Jejich cílem bylo, abychom na tomto webu našli užitečné informace a spoustu typů, jak se starat o své vlastní zuby, jak pečovat o zubní náhrady či jak správně provádět ústní hygienu.

Na této stránce také můžeme najít nejčastější mýty, které se týkají zubů a zubní hygieny. Dále jaké zubní náhrady si můžeme vybrat, pakliže potřebujeme nahradit své stávající zoubky. Dalším cílem je také poskytnout základní informace o tom, jak vznikají ceny jednotlivých ošetření a součástí je samozřejmě také diskuzní fórum, kde můžeme psát své dotazy, jestliže jsme třeba správně nepochopili svého ošetřujícího zubaře, či máme jakýkoliv jiný problém.

Na stránkách www.jslab.cz najdeme také spoustu fotogalerií, vše si tedy můžeme prohlédnout pěkně z pohodlí našeho domova, je to web, kde máme všechny základní informace o zubech a zubních laboratořích pohromadě. Pokud jste tedy „obyčejný smrtelník“ jako já a vaše zoubky Vám nejsou lhostejné, můžete se podívat na tyto stránky, které nabízejí opravdu spoustu zajímavých odkazů a rad. Závěrem si neodpustím ještě jednu básničku, kterou mi rodiče říkávali při čištění zubů

 


Čistím zoubky řízy, řízy,

ať jsou bílé jako břízy.
Vlevo, vpravo a pak vzadu
horní a pak spodní řadu.
Ať jsou bílé jako sníh,
ať má každý radost z nich.

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (2 hlasů, průměr: 4,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.