Zpestřete si sexuální život. Zkuste tantrický sex!

sex

Chcete s partnerem v posteli zkusit něco nového a máte pocit, že vám došly nápady?
…nepřekonatelná vášeň, vzrušení, erotická extáze,… To všechno a ještě víc v sobě skrývá tantrický sex.

A co to vlastně tantra je?
Tantra vznikla před pěti tisíci lety v Indii. Její podstatou je trpělivost a vzájemné spojení energií, čímž se mají sladit sexuální potřeby ženy a muže. Technika spočívá ve zvládnutí chtíče, což se vám odmění nezaměnitelným, bouřlivým orgasmem, který budete chtít prožívat zas a znovu. Pokročilé páry jsou schopny prožívat dokonce více orgasmů během jediného milování.

Jak na to?
K tomu, abyste si užili tantrické milování, nepotřebujete studovat hory filozofických svazků, tantra má co nabídnout i prostým laikům. Stačí si vyhradit dostatek času.
Jeden ze způsobů praktikování tantrického sexu spočívá v postupném sbližování partnerů během jednoho týdne. Začíná se pozvolnou meditací. První den se partneři mohou svádět očima, nejsou však dovoleny dotyky ani líbání. Stupňuje se tak sexuální napětí, které se může ale i nemusí stát nesnesitelným. A právě v tom je kouzlo tantry. Druhý den se partneři už mohou dotýkat, ovšem s výjimkou erotogenních zón. Třetí den je milencům povoleno líbání i dotýkání. V průběhu dalších dnů mohou propustit uzdu své fantazii. Vše ale bez přítomnosti orgasmu. Teprve až sedmý den je možno docílit vytouženého vrcholu a pocítit extatické vlny tolik vytouženého orgasmu.

Podle jednoho výzkumu pětaosmdesát procent párů věří, že existuje perfektní sex, ale zhruba jen polovina tvrdí, že ho skutečně má. Přitom prodloužit si rozkoš a prohloubit vzájemné souznění s partnerem je díky tantrickému milování tak jednoduché. Nemáte chuť teď změnit statistiky?

Hodnocení článku:

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Můžete přeskočit na konec komentářů a zanechat reakci. Příkaz PING není nyní povolen.

Napsat komentář

Chci dostávat informace o nových reakcích prostřednictvím e-mailu.